Starworlidy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starworlidy

STAR FOR YOU ;*
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Katherine arba Aistė ;D

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherine Graham
I will always love you ;]
Katherine Graham


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-10-24

Katherine arba Aistė ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Katherine arba Aistė ;D   Katherine arba Aistė ;D I_icon_minitimePir. 10 25, 2010 4:43 pm

PAGRINDINIS:
Sveiki visi, esu Aistė. Esu iš Alytaus. Esu miela,linksma... Na, kad graži negaliu pasakyt, nes čia ne man spręst ;DD
Turiu seserį ir brolį... Taipat pusseserę ir pusbrolį kurie dabar čia atvykę...

AUGINTINIAI:
Ankščiau turėjau šuniuką. Veislė - Jorkšyro terjeras. Vardas - Dinas. Jis buvo,mielas gražus ir žiauriai pavydus. Dabar su seserimi ir broliu auginu šinšilą. Vardu - Nutas. Gražią,mielą ir labai švelnaus kailiuko, bei aušktai šokinėjančią.

POMĖGIAI:
Iš maisto labiausiai mėgtu blynus. Iš užkdandžių picas. Na, o iš desertų ledus Katherine arba Aistė ;D 308674 Mėgstamiausias gėrimas yra sultys,kakava ir limonadas. Laisvalaikio pomėgiai: žaisti su Nutu,žiūrėti TV,sėdėti prie pc,klausyti muzikos ir tt.

DAININKAI,AKTORIAI IR TT.:
Aktorės - Elizabeth Gutierrez,Gaby Espino,Zuria Vega,Danna Garcia,Marjorie de sousa,Ninel Conde ir tt. Aktoriai - Martin Karpan,Pedro Moreno,William Levy,Gabriel Porras, Lucas Till ir tt. Daininkai ir daininkės - Beyoncė,Lady gaga,Camp rock,Enrique Iglesias,Dima Bilan ir tt.

KNYGOS,FILMAI...
Labiausiai patikusi knyga yra - MĖNESIENA. Dar visai nieko buvo - DU MĖNESIAI KELIO,PIRMADIENIO MEILĖS LAIŠKAS IR PNŠ... Filmai - El rostro de analia,mar de amor,pecadora,bella calamidades,simpsonai,the vampire diares ir tt.

Jei dar kas klauskit ;]
Atgal į viršų Go down
 
Katherine arba Aistė ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Katherine ;>
» Katherine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Starworlidy :: Aprašymai-
Pereiti į: